Light Visions Tarot, James R. Eads

79 kariet a brožúra

Výrobca:
Independent publisher
Jazyk:
angličtina
Výrobca: Independent publisher
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 1836-01
EAN: 3569796839234
Dostupnosť: skladom
79.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tarot Light Visions je vysoko nápadité umelecké dielo, ktoré sleduje klasickú tarotovú symboliku so sviežim moderným prístupom. Je to nadčasový balíček, ktorý čerpá podnety z impresionistických surrealistických štýlov minulosti, očarujúce obrazy súčasnosti a jasnovidné vízie budúcnosti. Tarot Light Visions je na dotyk jemnejší ako Prisma Visions, má staromódnu atmosféru a tlmené tóny.

Jednou z najzvláštnejších a jedinečných vlastností tohoto balíčka je malá arkána. Po usporiadaní 14 kariet každej farby vytvorí panoramatický príbeh, jeden obrázok pokrývajúci celú farbu. Tieto veľmi kvalitné karty majú navyše lesklé zlaté okraje.

Tento balíček je jedinečná a nápaditá hra na klasickom tarotovom balíčku a obsahuje ručne kreslené karty s veľmi podrobnými detailmi. Napriek malému rámčeku kariet bola každá vykonaná v takom veľkom rozsahu, že sa karty vyvinuli do individuálnych umeleckých diel. Balíček Light Visions Tarot kombinuje karty bez okrajov aj s okrajmi do jedného súdržného a očarujúceho umeleckého diela.

Jedná sa o vysokokvalitný balíček so 79 kartami doplnený malým, no podrobným 100-stranovým sprievodcom, ktorý je prezentovaný v pevnom flip-top boxe so zlatými detailmi. Je skvelým partnerom pre Tarot Prisma Visions a pre zberateľov je nevyhnutnosťou.

Rozmery: 135 × 83 × 50 mm