Mala Ruženec - Karneol

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796531424
Dostupnosť: skladom
19.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mala Ruženec - Karneol

Mala je ruženec, ktorý obsahuje 108 guľôčok. Používa sa na počítanie pri recitovaní, spievaní alebo mentálnom opakovaní mantry alebo mena (mien) konkrétneho božstva, čo je prax známa v sanskrte ako japa.

Hinduistická tradícia zastáva názor, že správny spôsob použitia maly je pravou rukou, pričom palec chodí z jednej loptičky na druhú a mala je prehodená cez prostredník. Ukazovateľ predstavuje ego, najväčšiu prekážku sebarealizácie, preto sa považuje za najlepšie sa mu (rovnako ako egu) pri spievaní v mala vyhýbať.

Korálky Mala - Karneol , podmanivý a živý šperk navrhnutý tak, aby naplnil vašu každodennú rutinu návalom farieb a vitality. Táto mala je vyrobená zo 108 prírodných karneolových guľôčok, známych pre ich ohnivý červeno-oranžový odtieň a známe vlastnosti, ktoré podnecujú kreativitu, odvahu a vášeň. Predpokladá sa, že karneolové guľôčky, ktoré sa tradične používajú v duchovných praktikách, ako je meditácia a spev, aktivujú spodné čakry a dodávajú telu príval energie a vitality.

Okrem toho sa táto mala môže zdvojnásobiť ako elegantný doplnok, ktorý bez námahy dodá šmrnc farby akémukoľvek súboru. Korálky Mala - Karneol je perfektný darček pre tých, ktorí chcú naplniť svoj život zvýšenou kreativitou, vášňou a energiou.

Prijmite tento nádherný šperk a ponorte sa do silnej energie karneolu. Vďaka svojim žiarivým odtieňom a výrazným vlastnostiam je táto mala predurčená stať sa obľúbeným doplnkom vašich každodenných rituálov.

Veľkosť korálok je približne 0,6 cm až 0,8 cm a dĺžka približne 60 cm až 80 cm.