Krištál surový prírodný s drevenými gorálkami - náramok

NÁŠ TIP
Výrobca: JewelryWorld
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BJEW-JB06775
Dostupnosť: skladom
9.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok s drevenými gorálkami /8mm/ a prírodným krištáľom.

Balené v darčekovej krabičke.

Farba gorálok: camel

Čakra: všetky

Horský krištáľ je  najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovať. Súčasne krištáľ odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektromagnetický náboj.
Práca s horským krištáľom na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme na uzdravenie alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše a spojeniu duševnej dimenzie s mysľou.
Na duchovnej úrovni zvyšuje horský krištáľ energiu na najvyššiu možnú mieru. Horské krištále v sebe ukladajú informácie ako prírodný počítač a súčasne predstavujú duchovnú knižnicu, ktorá čaká, až do nej niekto vstúpi. Krištáľ je tiež vybavený schopnosťou rozpúšťať karmickú sejbu. Zvyšuje duševné schopnosti a naladí vás na duchovné účely, pre ktoré ste vybratí. 
Na mentálnej úrovni napomáha sústredeniu a uvoľňuje dosiaľ uzamknutú pamäť.

Čistenie: pod tečúcou vodou alebo na hematitovej drti

Nabíjanie: na nepriamom slnečnom svetle

Update cookies preferences