Mala Ruženec - Tigrie Oko

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796574438
Dostupnosť: skladom
19.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mala Ruženec - Tigrie Oko

Mala je ruženec, ktorý obsahuje 108 guľôčok. Používa sa na počítanie pri recitovaní, spievaní alebo mentálnom opakovaní mantry alebo mena (mien) konkrétneho božstva, čo je prax známa v sanskrte ako japa.

Hinduistická tradícia zastáva názor, že správny spôsob použitia maly je pravou rukou, pričom palec chodí z jednej loptičky na druhú a mala je prehodená cez prostredník. Ukazovateľ predstavuje ego, najväčšiu prekážku sebarealizácie, preto sa považuje za najlepšie sa mu (rovnako ako egu) pri spievaní v mala vyhýbať.

Korálky Mala - Tigrie oko, úžasný a posilňujúci šperk pripravený na posilnenie vašej vnútornej sily a sebavedomia. Táto mala je ručne vyrobená zo 108 guľôčok prírodného Tigrieho oka, drahokamu, ktorý sa vyznačuje podmanivými hnedými a zlatými odtieňmi a je známy svojou pozoruhodnou schopnosťou kultivovať odvahu, sebaistotu a vnútornú odolnosť. Táto mala, hlboko zakorenená v tradícii, slúži ako kľúčový nástroj v duchovných praktikách, ako je meditácia a spievanie, pričom korálky Tigrieho oka uľahčujú uzemnenie, rovnováhu a ochranu. Navyše bez námahy prechádza do štýlového doplnku, ktorý do každého kompletu vnáša štipku smelosti a sebavedomia.

 Korálky Mala - Tigrie oko je premyslený darček pre tých, ktorí túžia posilniť svoju vnútornú silu, posilniť sebadôveru a prijať odvahu. Prijmite tento pozoruhodný šperk a ponorte sa do posilňujúcich a transformačných kvalít Tigrieho oka. Vďaka svojej nápadnej a asertívnej kráse, ako aj svojim jedinečným vlastnostiam je táto mala predurčená stať sa obľúbenou súčasťou vašich každodenných rituálov. 

Veľkosť korálok je približne 0,6 cm až 0,8 cm a dĺžka približne 60 cm až 80 cm.