Moudrost akášických záznamů, Lisa Barnett

Jazyk:
čeština
Počet strán:
208
Formát:
145 x 208 x 20
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073368425
Dostupnosť: skladom
16.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moudrost akášických záznamů

Táto neobyčajná kniha obsahuje množstvo jedinečných techník pre osobnú transformáciu. Získanie prístupu k ákášickým záznamom je jednou z najúčinnejších ciest na dosiahnutie osobnej premeny a zvýšenie sebauvedomenia. Autorka vás láskyplne krok za krokom prevedie systémom modlitieb k poznaniu ákášickej múdrosti. Tento systém modlitieb pozostáva z piatich častí a obsahuje tri vibračné kľúče - mocné modlitby, ktoré vám umožnia získať priamy a ľahký prístup k vašim ákášickým záznamom.

V tejto knihe sa tiež naučíte umeniu správne formulovať svoje otázky, aby ste dostali odpovede, ktoré vám pomôžu dosiahnuť pozitívne zmeny vo vašom živote. Dokážete rozpustiť karmu, dohody duše a sľuby z minulých životov, ktoré vás pútali k negatívnym životným vzorcom a získať tak jasný náhľad na jednotlivé oblasti svojho života vďaka uvedeným cvičením. Naučíte sa používať nové liečebné postupy od ákášických Bytostí Svetla, ktoré vám ďalej pomôžu zbaviť sa starých problémov a zladiť sa s plánom a cieľom svojej duše pre tento život.

Lise Barnett sa podarilo v tejto jedinej knihe zhromaždiť všetky svoje najúčinnejšie a najúspešnejšie techniky, postupy a múdrosť, aby ste ich mohli sami kedykoľvek a kdekoľvek používať na dosiahnutie pozitívnych zmien vo svojom živote.