Aktivní snění, Robert Moss

Jazyk:
čeština
Počet strán:
313
Formát:
148 x 210
Výrobca: Maitrea
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788075005991
Dostupnosť: skladom
18.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aktivní snění

Praktické kúzla pre umenie žiť život svojich snov

Aktívne snívanie je cesta, ako byť plne prítomný v tomto svete a zároveň udržiavať trvalé spojenie s iným svetom, so svetom za svetom, v ktorom nájdeme hlbšiu logiku a zmysel svojho života.

Cítite sa uväznení v klietke potrieb a očakávaní druhých ľudí? Zisťujete, že ste uzavretí do rámu obrazu, ktorý má navždy zostať rovnaký? Vďaka tejto knihe sa môžete z týchto klietok a rámov vymaniť a zmapovať svoj vlastný životný smer, ktorý vás zavedie do priestoru slobody tvorenia.

Robert Moss v tejto okúzľujúcej aj praktickej knihe ponúka navigačnú mapu a vystupuje ako múdry a citlivý sprievodca. Jeho originálna metóda aktívneho snívania môže inšpirovať snivcov každého veku, vo všetkých oblastiach života a na všetkých miestach. Pomocou tejto metódy si načrtnete svoj životný smer, nájdete dokonalú rovnováhu medzi vášňou a zručnosťami a budete žiť život, ktorý milujete.

Ľudia praktizujúci aktívne snívanie robia voľby. Učia sa rozpoznávať, že majú vždy voľbu, nech už je situácia, v ktorej sa ocitli, akákoľvek. Rozhodujú sa nepristupovať na obmedzujúce presvedčenie alebo obmedzené modely reality, ktoré im ponúkajú ostatní. Ľudia praktizujúci aktívne snívanie sa učia rozvíjať sny o svojich možnostiach, sny dostatočne silné na to, aby ich preniesli z desu a zúfalstva do slobody a radosti.

Aktívne snívanie je klenot medzi knihami! Táto kniha nám nielen pomôže transformovať náš vlastný život, ale ponúka aj spôsob, ako môžeme transformovať svet, v ktorom žijeme.