Rozhovory s Nostradamem – svazek I, Dolores Cannon

Jazyk:
čeština
Počet strán:
464
Formát:
140 x 210 x 28
Výrobca: Centrum nejvyššího poznání
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788090808393
Dostupnosť: skladom
26.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Rozhovory s Nostradamem

Aj napriek šanci jedna ku miliónu Nostradamus prostredníctvom hypnózy prerazil do nášho časového obdobia, aby odhalil udalosti, ktoré predvídal a ktoré sa na ľudstvo rútia. Sám majster vysvetľuje rébusy, ktoré starostlivo zakódoval do svojich slávnych štvorverší či proroctva. Hovorí zo svojej doby do tej našej a varuje nás, aby sme mohli využiť našu slobodnú vôľu a pomohli zmeniť budúcnosť. Povedal: „Keď vám ukážem tie najhroznejšie veci, ktoré človek sám sebe dokáže urobiť, urobíte niečo, čím to zmeníte?”

„Dolores Cannon zastala úlohu zapisovateľky Nostradamovej interpretácie jeho vlastných proroctvo obdivuhodne. Podala ohromujúce svedectvo o svojich skúsenostiach s Nostradamom fakticky, novinárskym štýlom, ktorý dodáva záznamom na dôveryhodnosti. Vykonala tiež dôkladný výskum, aby väčšinu informácií získaných od Nostradama dokázala.”
Recenzie od priateľa

"Nostradamus rovnako ako ja veril v teóriu ,pravdepodobných budúcností', v nexus časových línií s mnohými možnými cestami, rozvetvenými všetkými smermi. Veril, že ak má človek vedomosti, môže poznať, po ktorej časovej línii sa jeho budúcnosť vyvíja a môže ju zvrátiť skôr , než bude príliš neskoro.”
Dolores Cannon

Toto je prvý zväzok nového revidovaného vydania trilógie Rozhovory s Nostradamom, ktorý obsahuje aktualizácie udalostí, ktoré sa už od pôvodného vydania v roku 1989 udiali. Stanú sa aj ostatní?

Kedy nastane tretia svetová vojna a ktoré krajiny sa do nej zapoja?
Kto je ten strašný Antikrist, ktorého predpovedali už v biblických dobách?
Aký je osud katolíckej cirkvi a posledných troch pápežov?
K akým prírodným katastrofám dôjde pred koncom tohto storočia a kde?
Experimentálne zbrane, ktoré vyvíjajú hlavné svetové mocnosti.
Kto je „Veľký Génius“ a aký prínos bude mať pre ľudstvo po porážke Antikrista?