Šamanská léčba duchem, Alberto Villoldo

Jazyk:
čeština
Počet strán:
256
Formát:
140 x 200 x 25

 

Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073368722
Dostupnosť: skladom
17.70 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Šamanská léčba duchem

Na Západe sme zvyknutí obracať sa na lekárov a odborníkov, aby nás viedli pri našom liečení, raste a učení. Naše školy, práca, náboženstvo a vláda sú hierarchické. V Amazónii však nie sú žiadne úrovne manažmentu medzi nami a Duchom. Šaman – múdry starec či starena – je uznávaný ako liečiteľ, ale nie je považovaný za nadradeného ostatným členom spoločenstva. Šaman je jednoducho vyškolený prostredník, ktorý komunikuje s viditeľným aj neviditeľným svetom, aby nám pomohol obnoviť rovnováhu tela, mysle a duše.

Posolstvo tejto knihy nám oznamuje, že nemusíme pátrať po žiadnom šamanovi, aby sme mohli objaviť Ducha, ani nemusíme hľadať nikoho mimo seba, aby sme sa uzdravili. Stačí sa iba pozerať do svojho vnútra. Práve tam dostaneme Medicínu Jediného Ducha.

Ak máme odvahu, Medicína Jedného Ducha nás privedie k úplne odlišnému životu – životu plnému zdravia, novej múdrosti, nových aktivít, nových vzťahov a nových príležitostí. Začneme sa viac cítiť doma vo svojej vlastnej koži. Zmeny. ktoré urobíme, budú trvalé a nič nám nezabráni nasledovať naše sny.