Šest léčivých zvuků, Mantak Chia

Jazyk:
čeština
Počet strán:
100
Formát:
150 x 230 x 9

 

Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788076511255
Dostupnosť: skladom
17.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Šest léčivých zvuků

Pred tisíckami rokov zistili taoistickí majstri, že zdravý orgán vydáva vibrácie o konkrétnej frekvencii. Objavili šesť zvukov so správnymi frekvenciami, ktoré majú za úlohu udržiavať každý orgán v optimálnej kondícii. K týmto Šestim zvukom sa vyvinulo aj šesť pozícií, ktoré aktivizujú akupunktúrne meridiány alebo energetické dráhy, zodpovedajúcich orgánov.
Orgány zle fungujú z mnohých dôvodov. Život v meste je plný fyzických aj emocionálnych stresových faktorov, ako je preľudnenie, znečistenie, žiarenie, nekvalitné jedlo, chemické aditíva, úzkostnosť, osamelosť, zlé držanie tela a rýchle a príliš záťažové cvičenia. Naše telá a orgány na hyperaktivitu stimulujú najrôznejšie vlny. Okrem toho v betónovej džungli, v ktorej žijeme, tiež chýbajú poistné ventily, ktoré zaisťuje príroda: stromy, otvorené priestranstvá a tečúca voda, ktoré vydávajú chladivú očistnú energiu. Obehu našej životodarnej energie stoja v ceste prekážky, ktoré mu bránia prúdiť účinne a bez námahy.

Keď negatívnu energiu nemožno z tela vypudiť, obieha organizmom a je lapená v orgánoch. Pretrvávajúce prehrievanie spôsobuje, že sa orgán zmršťuje a tvrdne. Preto sa tiež zhoršujú jeho funkcie a to vedie k chorobe. Jeden chirurg, ktorý pracuje pre Centrum univerzálneho taa v New Yorku informoval, že srdcia pacientov, ktorí zomreli na infarkt, vyzerajú, ako by boli uvarené! A starovekí taoisti mali príslovie: „Stres ti uvarí mozog.“

V Šiestich liečivých zvukoch Majster Mantak Chia vysvetľuje, ako tlaky moderného života spôsobujú nadmerné teplo, ktoré sa hromadí pri orgánoch, čím dochádza k blokáciám a následne aj chorobám. Ukazuje čitateľom, ako vibrácie Šesť liečivých zvukov a zodpovedajúce pozície preskupujú toto nadbytočné teplo do chladnejších častí tela, čím stimulujú a vyrovnávajú energiu čchi a revitalizujú životne dôležité orgány. Pravidelné praktizovanie Šesť liečivých zvukov prináša orgánom zdravie, zvyšuje potešenie zo sexu a emocionálnu rovnováhu a slúži ako prevencia proti chorobám.