Léčivé Tao, Mantak Chia

Formát:
148 x 207 x 30 mm
Počet strán:
350
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 099704
EAN: 9788076510319
Dostupnosť: skladom
18.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Léčivé Tao

Návod, ako zapojiť a usmerňovať tri prapôvodné sily zeme, neba a vyššieho ja na dosiahnutie osvietenia a nesmrteľnosti.
Kniha vysvetľuje, ako uviesť do obehu životnú silu, čchi, vyvážením jangového (mužského) a jinového (ženského) prúdu bioenergie.
Súčasťou je prehľad uceleného taoistického systému tela/mysle/ducha spolu s novo vylepšenými metódami pre aktiváciu životnej sily.
Pokračovanie dnes už klasického diela Tao a liečivá energia.
V roku 1983 predstavil Mantak Chia Západu mikrokozmický okruh. Dovtedy bola väčšina východných energetických praktík odovzdávaných na Západ neúplná a zaoberala sa iba vzostupnou jangovou/maskulínnou dráhou, ktorá vystreľuje energiu životnej sily nahor chrbticou. Mikrokozmický okruh ukázal cvičiacim, ako vybudovať zostupnú jinovú/femininnú dráhu v slučke energie životnej sily. V taoistických systémoch bola kultivácia ženskej energie vždy kľúčom k nastoleniu rovnováhy a celistvosti.
LIEČIVÉ TAO predstavuje pokročilejšie metódy pestovania čchi na mikrokozmickom okruhu a umožňuje úplné pochopenie taoistickej duchovnej teórie prostredníctvom tohto obsiahleho prehľadu kompletného taoistického systému tela/mysle/ducha. Kniha tiež zahŕňa pokročilejšie meditačné metódy na vstrebávanie vyšších frekvencií zemskej sily, kozmickej sily a univerzálnej sily (nebeskej čchi) do tohto základného okruhu. Výsledkom je duchovná veda, ktorá nielen vyzdvihuje praktické prínosy pre zdravie, sexuálnu vitalitu a emocionálnu rovnováhu, ale tiež ukazuje, ako môžu viesť zmeny uskutočnené v energetickom tele k fyzickému omladeniu, ktoré taoisti nazývajú nesmrteľnosťou.