The Enchanted Förhäxa Tarot, MJ Cullinane

NOVINKA
Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781401970710
Dostupnosť: skladom
34.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Enchanted Förhäxa Tarot

Od tvorcu Vranieho tarotu, bohato ilustrovaného 78-kartového tarotového balíčka a sprievodcu zasadených do magickej ríše, kde sa stretáva tma a svetlo, kde plávajú morské panny a kde vládnu živly na rozprávkovom dvore.

Skrytá hlboko v lese, kde sa tiene miešajú so slnečným svetlom, leží divoká a mystická krajina Förhäxa. Hrdinovia a darebáci, duchovia a škriatkovia, morské panny a mágia, ktoré tvoria tento balíček, sú inšpirovaní tradičným tarotom Rider Waite Smith, nórskymi ľudovými rozprávkami, rozprávkovou tradíciou a elementárnymi silami prírody. Švédske slovo förhäxa znamená „okúzliť, čarovať alebo čertiť“ a tento balíček to robí a čitateľov priťahuje zemitými, bohato detailnými ilustráciami na kartách a mystickými posolstvami v príručke.

Každý oblek v tomto tarotovom balíčku je reprezentovaný základnými prvkami vody, vzduchu, ohňa a zeme – namiesto pohárov, mečov, palíc a pentaklov – ktoré pozdvihujú naše spojenie s prírodou. Namiesto kráľov v každom obleku sú starší a namiesto cisára je tu Rada monarchov, ktorá odsúva na stranu patriarchálne ľudské štruktúry, ktoré nás obmedzujú, a sústreďuje komunitu a múdrosť odovzdávanú predkami.

 

Update cookies preferences