The Healing Waters Oracle, Rebecca Campbell

44 kariet a brožúra

Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788178471
Dostupnosť: skladom
32.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Healing Waters Oracle

Objavte posvätné liečivé sily vody a nájdite podporu, spojenie a vedenie s týmto krásnym aktivačným orákulom od Rebeccy Campbell.

Toto orákulum, ktoré je po celom svete uznávané ako zdroj liečenia, oslavuje vodu ako prvok naplnený požehnaním. Očarujúce digitálne montážne snímky od vizionárskej umelkyne Katie-Louise vám pomôžu vykúpať sa v výživnej sile vody. Využite hlbokú transformáciu s kartou Metamorphosis, nájdite sebadôveru s kartou Ponor a ponorte sa do plynulejšieho života s kartou Let It Go.

The Healing Waters Oracle je výzvou na naladenie sa na posvätné rieky, jazerá, moria a oceány, ktoré nás obklopujú, a oslavujú vodu ako náš najvzácnejší zdroj. Ponúka systém, ktorý vás podporí v spojení s vaším vnútorným svetom a tiež prehĺbi vaše spojenie s posvätnými vodami tohto sveta.

Prostredníctvom práce so 44 kartami a sprievodným sprievodcom budete vedení k tomu, aby ste sa naladili na liečivú múdrosť vody a vytvorili si vo svojom živote priestor na doplnenie, odraz a výživu vašej mysle, tela a duše.