The Law of Positivism Healing Oracle, Shereen Oberg

50 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788178525
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Law of Positivism Healing Oracle

Objavte, ako do svojho života prilákať pozitivitu, liečenie a dobré vibrácie s týmto inšpirujúcim 50-kartovým vešteckým balíčkom, ktorý obsahuje osvetľujúce, povznášajúce umelecké diela.

Krásny, energicky inšpirujúci balíček, ktorý vám pomôže pracovať s filozofiou zvyšovania kolektívnej vibrácie prostredníctvom pozitivity, sebalásky a vďačnosti. Shereen Öberg a umelkyňa Lori Menna spolupracovali, aby vám pomohli nájsť a aktívne vytvoriť uzdravenie prostredníctvom vedomého uvedomenia a poklepania na vaše rôzne vrstvy.

Úžasné umelecké dielo a bystrý sprievodca vám ukážu, že sa skladáme z mnohých vrstiev. Keď nájdeme rovnováhu v jednej z týchto častí nás samých, môžeme vyvážiť zvyšok nášho systému. V príručke sú zahrnuté techniky, tipy a stratégie spolu s posilňujúcimi správami a usmerneniami, ktoré vám pomôžu zažiť duševné, emocionálne, energetické, duchovné a fyzické uzdravenie.

Zistite, ako liečiť rany z minulého života, pomocou meditácie a dychových cvičení zdvihnite svoje pozitívne vibrácie a uvoľnite strachy, obavy a negatívne emócie, aby ste dosiahli stav vnútornej vďačnosti, pokoja a hojnosti.