The Moonchild Tarot, Danielle Noel

78 kariet a brožúra

 

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Independent publisher
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 8785275720687
Dostupnosť: skladom
74.00 ks

Keď sa dokážeme pozrieť dovnútra, aby sme mohli pracovať s touto iskrou – touto tajomnou silou,
ktorá je pretkaná látkou nášho Vesmíru – môžu sa v nás objaviť nádherné, trblietavé pohľady ako nikdy predtým. Ako dieťa Kozmu ste Multidimenzionálny, neustále sa meníte a neustále sa pohybujete po ceste nekonečného potenciálu. A spolu s vaším jedinečným umiestnením v tomto svete ste tu, aby ste zažili skvelý príbeh svojho života. Moonchild Tarot je oduševnený nástroj meditácie, ktorý bol starostlivo vytvorený tak, aby bol v súlade s vaším svetlom.
Aby sme vám pomohli svietiť, hrať sa alebo sa ponoriť hlboko do vôd vášho srdca.
Ako sesterský tarot k Tarotu Starchild sa dostáva do nových, pozemských dverí a prastarých koreňov, ktoré mnohých z nás v tejto dobe volajú domov. Zatiaľ čo Tarot Starchild je nadvedomý, galaktický a z iného sveta, Tarot Moonchild je podvedomý a uzemňujúci, ktorý pôsobí ako nový kanál hlbokej introspekcie. Každá karta predstavuje svoj vlastný príbeh s prvkami a archetypmi, ktoré sú tematicky založené na starovekej tradícii, mystike a transmutačnej sile Mesiaca a trojitej bohyne.
Keď som vytváral snímky pre každú kartu, zistil som, že cestujem do mnohých vzdialených svetov a posvätných miest s hlbším úmyslom otvoriť nové brány do tých známych ríš a priestorov, ktoré sú často vystopované v našich snoch...
Možno existujú než len aspekty našej predstavivosti, ako zakorenené spomienky a vzdialené životy, ktoré čakajú na naše objavenie.

Rozmery: 140 × 95 × 57 mm