The Subtle Body Oracle Deck, Cyndi Dale

NOVINKA

52 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: US Games Systems
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781646711932
Dostupnosť: skladom
36.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

The Subtle Body Oracle Deck

Využite múdrosť svojho vlastného energetického tela s týmto vešteckým balíčkom a sprievodcom od autora známej referenčnej série Subtle Body.

Už viac ako desať rokov je majstrovská intuitívna kniha Cyndi Dale The Subtle Body vyhľadávaným odkazom pre bodyworkerov, liečiteľov, jogu a tých, ktorí chcú pochopiť svoju energetickú anatómiu. Teraz s The Subtle Body Oracle Deck and Guidebook vám Cyndi prináša neoceniteľný zdroj pre prístup k sile vašej intuície a energetického tela, kedykoľvek budete chcieť.

S týmito krásne ilustrovanými kartami a informačne nabitým sprievodcom preskúmate do hĺbky spôsoby, ako prebudiť svoje „vnútorné orákulum“ – iskru božstva, ktorá je jedinečne vaša. Táto pútavá súprava nástrojov na duchovnú cestu vám pomôže:

  • Zistite viac o svojej energetickej anatómii: Preskúmajte štyri kľúčové systémy jemného tela – čakry, meridiány, aurické polia a prvky.
  • Rozvíjajte svoju intuíciu: Vedenie krok za krokom vás spája s energetickým tokom vhľadu vo vnútri, pričom každé čítanie napĺňa ochranou a múdrosťou vášho vnútorného božstva, duchovných sprievodcov a väčšieho božstva.
  • Staňte sa vlastným orákulom: Každá energetická karta poukazuje na sústredenú otázku, ktorá vás spája s vaším vnútorným poznaním – zvyšuje vašu schopnosť dôverovať svojej intuícii a prijímať vedenie od božstva.
  • Zdokonaľte svoju schopnosť liečiť a prejavovať sa: Poradenstvo pre širokú škálu čítaní na posilnenie vašej schopnosti liečiť a prejavovať sa – uvoľniť to, čoho ste pripravení sa vzdať, a premeniť svoje sny na skutočnosť.