Thovt - Projekt lidstvo, Kerstin Simoné

Jazyk:
čeština
Počet strán:
352
Formát:
147 x 206 x 31
Výrobca: ANCH BOOKS
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9783981557633
Dostupnosť: skladom
14.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Thovt - Projekt lidstvo

Thovt, egyptský boh múdrosti, praotec mágie, astrológie a univerzálnych umení, je opradený mnohými tajomstvami.

Kerstin Simoné tlmočia vo svojich knihách jeho jasné posolstvá. Thovt hovorí o mimozemských aktivitách vo vesmíre, o jeho zložení ao zmenách, ktoré sa teraz odohrávajú. Láskyplne a dôrazne sa venuje aj nášmu každodennému životu a odhaľuje pravdy a múdrosť, ktoré boli v minulosti výsadou len prísne tajných učení.
Našou úlohou je prevziať zodpovednosť za seba, za svoj život aj za život našich detí. Sila myšlienky je najmocnejšou energiou v Univerze – a tento potenciál nosí každá ľudská bytosť vo svojom vnútri. Naše božské dedičstvo však nevyužívame, lebo sme „zajatí“ v labyrinte falošných právd, názorov a realít, ktoré cielene vytvárajú „skutočne mocní“ na Zemi preto, aby nás tu udržali v nevedomom a otrockom stave. Skutočná zmena a duchovný vývoj sa môžu rozvinúť iba z jediného miesta – z našich sŕdc.

Smrť, ktorej sa väčšina ľudí tak obáva, je tiež iluzórna. Informácie o smrti je uložená v našich bunkách len od istých čias, kedy došlo k manipulácii a následnej degenerácii ľudskej DNA. Človek je nesmrteľný tvor; jeho telesná schránka je schopná žiť stovky rokov. Starnutie a očakávanie smrti tela je iba manipulovaná informácia vložená do našich buniek. Toto „naprogramovanie“ však môžeme zmeniť.

Kniha sprostredkováva dávne okultné učenie prenesené jedným z najväčších učiteľov ľudstva do dnešných čias a odeté do nového šatu - je to kvantová fyzika s návodom, ako odkryť svoje driemajúce schopnosti a božskosť imanentný všetkým ľuďom.