Transient Light Tarot, Ari Wisner

NÁŠ TIP TOP

81 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House Inc
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788178204
Dostupnosť: skladom
30.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Transient Light Tarot

Odomknite transformáciu, rast a radosť s týmto nádherne vytvoreným tarotovým balíčkom a objavte silné príležitosti, ktoré môžu vyplynúť zo zmeny.

Ilustrátor Ari Wisner, čerpajúc inšpiráciu a symboly z tradičných tarotov a osobných skúseností, vytvoril rozmanitý, inovatívny balíček tarotov, ktorý vám ukáže krásu v jadre zmeny.

Či už je to radostné alebo bolestivé, zmena môže byť úplne transformačná – často po nej nasleduje nový začiatok, v ktorom môžeme nájsť uzdravenie a rast. Ari vysvetľuje, že bez ohľadu na to, čím sme si prešli – či je to dobré alebo zlé – vesmír nás nabáda, aby sme zvážili dôležité veci v živote.

Ari verí, že každý by mal byť schopný vidieť seba samého v týchto kartách, bez ohľadu na rodovú identitu, sexualitu, etnickú príslušnosť, schopnosti alebo telo. Karty rozprávajú príbeh o pominuteľnosti, láskavosti a príležitosti. Zahŕňajú tradičné tarotové archetypy, ktoré boli premenované, aby odrážali rodovo neutrálnu perspektívu, a na väčšine kariet sa namiesto ľudského tela používajú predmety a dômyselné symboly. Zahrnuté sú aj tri bonusové karty – Minulosť, Súčasnosť a Budúcnosť – ktoré môžete použiť vo svojej praxi, ako len chcete.