Vykurovacie Zväzky - Biela Šalvia a Céder 10cm

Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
9.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vykurovacie Zväzky - Biela Šalvia a Céder

Vykurovacie Bylinné Zväzky, taktiež nazývané vydymovadlá alebo vykurovadlá sa používajú už po stáročia. Americký Indiáni ich používali pri obradoch na očistenie domov, pri zaháňaní rôznych chorôb a zlých duchov.

V dnešnej dobe sa vydymovadlá používajú najmä pre svoje očistné a dezinfekčné účinky. Taktiež pri meditáciách a pri modlitbách. Očisťujú priestory, predmety ale aj auru od negatívnych energií.

Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie. Používa sa ako kadidlo na energetické čistenie a ako súčasť rituálov. Jej dym s výraznou, korenistou vôňou šíri pokoj a liečenie – je výborným sprievodcom počas modlitieb a vďakyvzdaní.

CÉDER má schopnosť zhromažďovať energiu z kozmu. Slúži ako sprievod všetkých svätých obradov, na uctenie hostí. Nemohol chýbať pri šamanských cestách a ceremóniách. Céder je považovaný za ženský náprotivok k paline. Pri spaľovaní má borovicovú živicovú, hrejivú a čerstvú vôňu.
Je vhodný pre očistu, načerpanie sily, dokáže nabiť miesto silnou pozitívnou energiou, povzbudzuje, posilňuje ducha a éterické telo, otvára a vytvára vnútorný priestor a pocit jasnosti.

Update cookies preferences