White Light Oracle, A. Andrew Gonzalez, Alana Fairchild

TOP

44 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Blue Angel
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 1683-DB125
EAN: 9781925538755
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

White Light Oracle

Máte v sebe svetlo. Verte v toto svetlo a vo svoju vlastnú odvahu. Svetlo je dostatočne silné na to, aby vás viedlo, podporovalo a zmocňovalo k naplneniu vášho posvätného účelu liečenia a oduševneného prejavu.

Biele svetlo drží všetky frekvencie potrebné na liečenie nás samých, seba navzájom, našej planéty a všetkých jej vzácnych stvorení. Je to božský liek pre dušu, ktorý posilňuje srdce, objasňuje myseľ a prebúdza vyššie vedomie. Toto svetlo je vo vás a všade okolo vás. Narodil si sa, aby si bol tým svetlom. Vesmír sa zhromažďuje, aby vás povzbudil, inšpiroval a povzbudil, aby ste prejavili svoj posvätný osud.

Táto súprava 44 kariet obsahuje žiarivé snímky od vizionárskeho umelca A. Andrewa Gonzaleza a poučné posolstvá s charakteristickými liečebnými procesmi od najpredávanejšej autorky Alany Fairchild, ktoré vám pomôžu integrovať medicínu láskyplnej duše bieleho svetla.

Vydajte sa na svoju cestu s úplnou dôverou, užívajte si božskú krásu svojej cesty a s vedomím, že svetlo je vždy s vami a odhaľuje cestu.

Rozmery:170 × 125 × 42 mm