Ametyst Náramok - nastaviteľný

NÁŠ TIP TOP
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5060060113008
Dostupnosť: skladom
12.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ametyst Náramok - nastaviteľný

Náramok z ametystu doplnený čiernou šnúrou s postriebrenou sponou, ktorá umožňuje nastaviť náramok tak aby sedel na každé zápästie.

Čakra: korunná

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi tým, že ich energiu premieňa na lásku. Ako prírodné sedatívum blokuje ametyst geopatogénne zóny a negatívne energie prestupujúce prostredím okolo nás. Jeho vyrovnanosť prispieva k dosiahnutiu rozšírených stavov vedomia a napomáha pri meditáciách. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Podporuje tiež spirituálne uvedomenie si všetkých súvislostí.  Pokiaľ sa používa na vyšších úrovniach osobnosti, otvára ametyst bránu do inej reality.

Ametyst udržuje rovnováhu medzi „vysokým“ a „nízkym“, zvyšuje citové sústredenie. Odstraňuje strach, zlosť, obavy a hnev. Potláča smútok a ľútosť. Pomáha vyrovnať sa s prežitou stratou.

Ametyst je jedným z najspirituálnejších kameňov. Prináša božskú lásku, ponúka vhľad do skutočnej podstaty človeka, povzbudzuje k nezištnosti a duchovnej múdrosti.