Enneagram, Don Richard Riso

Kompletní průvodce devíti typy osobnosti a jejich psychologickým a spirituálním růstem

Formát:
165 x 245 x 30 mm
Počet strán:
416
Výrobca: Synergie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 073266
EAN: 9788073703950
Dostupnosť: skladom
23.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Enneagram

Kniha s predslovom Evy Velechovskej

Objavte hlbokú múdrosť enneagramu

Eneagram je dynamický psychologicko-spirituálny systém, ktorý jedinečným spôsobom popisuje deväť základných vzorcov ľudskej duše, deväť spôsobov bytia vo svete – deväť typov osobnosti, ich hlboké vnútorné motívy jednania a správania.

Don Richard Riso a Russ Hudson, dvaja poprední svetoví odborníci na eneagram, vám v tejto knihe prinášajú doposiaľ najobsiahlejšie predstavenie systému enneagramu a deviatich typov osobnosti a predstavujú účinné spôsoby použitia enneagramu ako nástroja osobnej transformácie a rozvoja. Ukazujú, ako prekonať vnútorné prekážky, využiť vaše výnimočné nadanie a schopnosti aj ako novo nasmerovať váš život.

Eneagram vám môže poslúžiť ako cenná praktická pomôcka nielen v akejkoľvek terapii, psychologickej a duchovnej práci, ale aj v oblasti partnerských a rodinných vzťahov a vo svete podnikania – na zlepšenie vzťahov, zefektívnenie komunikácie a predchádzanie konfliktov. Za posledné desaťročie sa stal tiež uznávaným nástrojom na zvýšenie emočnej inteligencie a kultiváciu osobnosti pri práci koučov, firemných konzultantov, terapeutov a pedagógov.

V knihe Eneagram okrem iného nájdete:

- dva spoľahlivé dotazníky na určenie vášho typu,

- detailne popísané profily jednotlivých typov osobnosti zamerané na rozvoj potenciálu každého typu a na obmedzenie predvídateľných neúspechov,

- duchovné štarty, budíčky a varovné signály pre každý typ,

- množstvo individualizovaných cvičení a praktických stratégií, ktoré vás zbavia problémových návykov, zlepšia vaše vzťahy a posilnia vašu vnútornú slobodu,

- náhľady odhaľujúce najskrytejšie motivácie, obavy a túžby každého typu.

Update cookies preferences