Gateway of Light Activation Oracle, Kyle Gray

NÁŠ TIP

44 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788175883
Dostupnosť: skladom
26.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Gateway of Light Activation Oracle

Jedinečné aktivačné orákulum zobrazujúce 44 éterických brán a portálov, ktoré pomáhajú používateľom spojiť sa s ich energetickým centrom.

Prejdite cez 44 svetelných brán, aby ste prerovnali svoj energetický priestor a dosiahli svoj vlastný nekonečný potenciál.

Toto orákulum je portálom hviezdnej brány medzi touto a ďalšou ríšou a spája vás s nekonečnou inteligenciou vesmíru. Každá karta tvorí energetický most, ktorý vám pomôže spojiť sa s božským vedením a starodávnou múdrosťou duchovných útočištných priestorov, strážnych svetelných bytostí a vašich vlastných energetických centier čakier prostredníctvom intuitívnych čítaní a dynamických šírení. Na tejto ceste sa spojíte s Božským Vedomím a budete dostávať správy na zvýšenie vašich vibrácií.

Medzinárodne uznávaný odborník na anjelov Kyle Gray sa spojil s vizionárskou umelkyňou Jennifer Hawkyardovou, aby vytvorili toto dynamické a jedinečné orákulum, ktoré obsahuje živé obrazy, energetické aktivácie a posilňujúce vedenie, ktoré vám pomôže:

• zažiť „energetický upgrade“

• obnoviť rovnováhu a spojiť sa so svojím skutočným ja

• objavte možnosti, ktoré majú iné ríše a éterické útočisko

• nájsť spojenie s vlastným osobným energetickým priestorom

• odhaľte svoj skutočný účel v tomto svete

Keď sa váš zámer skombinuje s predstavami kariet a posilňujúcimi posolstvami v sprievodnej príručke, aktivuje sa vo vás božská múdrosť. Narodil si sa, aby si rozsvietil svet, nech brány podporujú tvoj osud.