Hvězdné brány bohů/Tajemství proměny v nadcházejících časech, William Henry

Formát:
148 x 208 x 18mm
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 113606
EAN: 9788076510852
Dostupnosť: skladom
18.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hvězdné brány bohů/Tajemství proměny v nadcházejících časech

Pred mnohými tisícročiami bola technológia hviezdnej brány bohov stratená. Mayské proroctvo hovorí, že sa vráti v roku 2012, v čase astrologického zarovnania našej planéty a slnečnej sústavy so stredom galaxie. To následne prinesie zrodenie nového matrixu a nového človeka.

V knihe nájdete tieto zaujímavé a vzrušujúce témy: príklady hviezdnych brán a červích dier v starovekom svete; mýty a posvätné písma so skrytými odkazmi na plášť hviezdnej brány, aký nosia osvietenie alebo ilumináti, vrátane Márie, Nimroda, Eliáša a Ježiša; vzácne obrazy bohov a bohýň odetých v plášti iluminátov; pokyny, ako si obliecť vnútorný plášť iluminátov; ďalšie informácie o Saddámovi Husajnovi a tajnej nezvestnej Ježišovej knižnici; tajné eugenické experimenty za rímskej éry v chráme Hathor v egyptskej Dendere; duplikát stĺpa hviezdnej brány bohov v tajnej záhrade iluminátov v Nashville, TN; tajomstvo many, pokrmu anjelov; stratená pozícia modlitby za mier, akú používal Osiris, Ježiš a ilumináti; ľudstvo ako kolektívny úľ v poňatí súčasných vlád a čo to znamená pre vás; vplyv novej nanotechnológie na váš duchovný rast; príbeh o tom, ako TARA (súcit) prekoná TEROR a prinesie novú duchovnú politiku a technológia hviezdnej brány nastolí skutočný MIER. Vyskúšajte nový spôsob porozumenia sebe samým i našej budúcnosti ako ľudstva.

William Henry je investigatívny mytológ. Jeho primárnou odbornosťou i poslaním je vyhľadávanie a interpretácia starovekých príbehov, ktoré obsahujú pokročilú lekársku technológiu na zvýšenie duchovnej vibrácie a posilnenie prirodzenej ozdravnej schopnosti nášho tela.