Kdo jsi? Lise Bourbeau

Jazyk:
česky
Autor:
Formát:
Brož., 130 x 200
Počet strán:
210
Výrobca: Eugenika
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788081000348
Dostupnosť: skladom
15.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kdo jsi?

Lise Bourbeau je po celom svete známa ako odborníčka na pochopenie súvislostí medzi telom a dušou. Na základe bohatej a dlhoročnej praxe jasne, intímne a láskavo vysvetľuje mnohé veci, ktoré si neuvedomujeme, no ktoré môžu významne zlepšiť kvalitu nášho života alebo nám pomôcť vyliečiť sa. 
V tejto svojej základnej knihe sa dôverne prihovára čitateľovi a vnútornej podstate každého z nás. Vysvetľuje, ako sami seba utvárame tým, čo si myslíme, čo cítime, čo vnímame svojimi zmyslami, čo jeme, ako sa obliekame aj v akom stave udržiavame svoju domácnosť. 
Okrem iného vykladá význam rôznych telesných tvarov v zmysle typu osobnosti, povahy a spôsobu prežívania, pričom postupuje podľa energetických centier ľudského tela: brucho, hruď, krk, tvár, hlava... Tieto charakteristiky sú naozaj zaujímavé! 
Jednotlivé časti tela majú svoj význam aj pri rôznych ochoreniach. Nie je náhoda, či nás bolí brucho, chrbát, alebo hlava. Naše telo sa nám vždy snaží niečo povedať práve tým, kde sa vyskytne nejaký problém. Aj základ týchto súvislostí nájdete dôkladne a prístupne objasnený v knihe o tom, kto vlastne ste...