Japa Mala Ruženec - Achát čierny

NOVINKA
Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5055796531486
Dostupnosť: skladom
19.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Japa Mala Ruženec - Achát čierny

Mala je ruženec, ktorý obsahuje 108 guľôčok. Používa sa na počítanie pri recitovaní, spievaní alebo mentálnom opakovaní mantry alebo mena (mien) konkrétneho božstva, čo je prax známa v sanskrte ako japa.

Hinduistická tradícia zastáva názor, že správny spôsob použitia maly je pravou rukou, pričom palec chodí z jednej loptičky na druhú a mala je prehodená cez prostredník. Ukazovateľ predstavuje ego, najväčšiu prekážku sebarealizácie, preto sa považuje za najlepšie sa mu (rovnako ako egu) pri spievaní v mala vyhýbať.

Korálky Mala - čierny achát, krásny a uzemňujúci šperk, ktorý vám pomôže nájsť rovnováhu a stabilitu vo vašom živote. Táto mala sa skladá zo 108 guľôčok prírodného čierneho achátu, čierneho drahokamu známeho svojou schopnosťou podporovať uzemnenie, ochranu a vnútornú silu. Mala sa tradične používa v duchovných praktikách, ako je meditácia a spievanie, a korálky čierneho achátu údajne pomáhajú priniesť emocionálnu stabilitu, podporujú fyzické uzdravenie a odvracajú negatívnu energiu. Mala sa dá nosiť aj ako štýlový doplnok, ktorý dodá každému outfitu punc sofistikovanosti a elegancie. 

Korálky Mala - Čierny Achát  je perfektný darček pre každého, kto chce podporiť uzemnenie, ochranu alebo vnútornú silu. Investujte do tohto úžasného šperku a zažite uzemňujúce a stabilizačné vlastnosti čierneho achátu vo svojom živote. Vďaka svojej elegantnej a nenápadnej kráse a jedinečným vlastnostiam sa táto mala určite stane obľúbenou súčasťou vašej každodennej rutiny. 

Veľkosť korálok je približne 0,6 cm až 0,8 cm a dĺžka približne 60 cm až 80 cm.