Karma 1-3, Alexander Svijaš

Jazyk:
čeština
Počet strán:
480
Formát:
163 x 237 x 33
Výrobca: Egenika
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788081006395
Dostupnosť: skladom
18.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Karma 1-3

Najlepšie je žiť tak, ako sami chceme. Aby to bolo možné, je potrebné sa zbaviť karmickej záťaže. Autor vám ukáže, ako to docieliť, a navyše sa ďalej duchovne vyvíjať. V tomto živote môžeme zažívať, čo len chceme, avšak musíme si dávať pozor na určité veci a dodržiavať určité podmienky.

Existujú vo vašom živote priania, ktoré sa nie a nie splniť, alebo ste nešťastní práve v tom, na čom vám najviac záleží? Autor vám odhalí prekvapivé príčiny a súvislosti. Vysvetľuje zákonitosti života, ktoré treba brať do úvahy. Analyzuje rodinné aj ostatné medziľudské vzťahy a vysvetľuje, ktoré nesprávne postoje k životu majú za príčinu, že sa nám nedarí dosiahnuť to, čo chceme.

Rozoberá chyby, ktorých sa dopúšťame počas svojho pobytu na Zemi. Vysvetľuje podstatu nepríjemných javov, negatívnych emócií a chorôb v našich životoch a ako vlastne tento svet funguje a aké pravidlá v ňom platia. V knihe sa zoznámite so základnými princípmi formovania situácií podľa svojej vôle a naučíte sa zmeniť svoje postoje i vzťahy. Dozviete sa, ako začať úspešne spolupracovať s duchovnými silami a duchovnými pomocníkmi. Teória je sprevádzaná početnými praktickými cvičeniami a veľa pozornosti autor venuje oblasti peňazí a prepojenie duchovnej sféry so sférou materiálnou, s čím má veľa ľudí zjavné problémy.