Thovt - Odhalení 2, Kerstin Simoné

Jazyk:
čeština
Počet strán:
236
Formát:
145 x 206 x 22
Výrobca: ANCH BOOKS
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9783945803288
Dostupnosť: skladom
15.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Thovt - Odhalení 2

Už podtitul druhého dielu Odhalenia II. Prebudenie z ilúzie dáva tušiť priamosť a intenzitu, s ktorou nás
Thovt v tejto knihe uvádza do novej éry ľudských dejín.

Dôrazne nás podnecuje k tomu, aby sme si uvedomili prepojenosť s našou domovskou planétou a so všetkým živým v univerze ako bezpodmienečné východisko pre rozvoj nášho pravého bytia. Jedná sa o seba-splnomocnenie na využitie gigantického vnútorného potenciálu človeka.

Opakovane hovorí o nutnosti nehodnotiť, nesúdiť av dôsledku toho o nebojovaní, pretože stavy, ktoré človek týmito postojmi vyvoláva, sa podobajú múrom, proti ktorým sa neustále rozbiehame a narážame na ne.

Viac ako v predchádzajúcich knihách tu vstupuje do hĺbky psychologických procesov a na názorných príkladoch ukazuje, aké je jednoduché v prípade, že sme okolnosť pochopili ju majstrovským spôsobom transformovať. Nie je potrebné sa neustále vracať k blokom a bolestiam minulosti. Vzorce správania a pečate, ktoré sme získali výchovou, stačí energeticky rozpustiť práve v okamihoch, keď sa v našom uvedomení objavujú. Táto práca vedie k postupnému rozširovaniu vedomia a upevňuje krok za krokom naše nové nasmerovanie a prispôsobovanie sa novým frekvenciám. Je to transformácia, ktorej podstatou a hlavným menovateľom je všeobjímajúca láska ku všetkému živému.

Update cookies preferences