My First Magic Oracle, Gwenaëlle Dudek

NOVINKA

42 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Rockpool
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781922579584
Dostupnosť: skladom
28.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

My First Magic Oracle

Pomocou tohto čarovného orákula s nimi hravým a nápaditým spôsobom diskutujte o strachu svojich detí. My First Magic Oracle sa skladá zo 42 magických kariet a príručky, ktorá pomôže vášmu dieťaťu lepšie sa spoznať a nájsť odpovede. Tieto karty im pomôžu žiť v prítomnosti a vytvárať si budúcnosť, ako aj život snov. Toto orákulum im pomôže nájsť odpovede na akékoľvek životné otázky. Môžu ho použiť kedykoľvek v každodennom živote, akonáhle pocítia potrebu.

Na každej karte sú roztomilé obrázky spolu s povzbudzujúcimi správami v popise každej karty v príručke. Tieto karty nepredpovedajú budúcnosť, ale pomáhajú vášmu dieťaťu lepšie spoznať samého seba a nájsť potrebné zdroje na lepší život.

V tomto orákulu budú karty často spomínať „magických priateľov“. Títo priatelia môžu mať akúkoľvek formu, ktorá sa im páči. Predstavujú neviditeľnú silu, ktorú môžete cítiť okolo seba alebo vo svojom vnútri. Tou silou môže byť napríklad Duch prírody, alebo výnimočné zviera, fantastické stvorenie, anjel alebo mocná neviditeľná sila, akou je vesmír.