Plejádská světelná zasvěcení, Christine Day

Jazyk:
čeština
Počet strán:
223
Formát:
145 x 205 x 19
Výrobca: Fontána
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9788073366421
Dostupnosť: skladom
16.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Plejádská světelná zasvěcení

Plejádske svetelné zasvätenia vám umožnia nadviazať bezprostredné spojenie s Plejáďanmi a priamo sa s nimi stretnúť. Naskytá sa vám príležitosť sami na sebe pocítiť účinky základných plejádskych liečebných postupov a vytvoriť si s nimi osobnejšie
V tejto knihe vás Christine Day, duchovná učiteľka so schopnosťou channelingu, zoznámi so svojou svetoznámou technikou energetického liečenia. V akejkoľvek životnej situácii, v ktorej sa práve nachádzate, vám pomôže zrodiť sa do svojho nového Ja a oslobodiť sa od strachu a bolesti. Tieto postupy a svetelné zasvätenia vám dodajú silu, vďaka ktorej si nájdete sami odpovede na svoje otázky a tvorivým spôsobom zmeníte a uzdravíte svoj život. Či už s metódami energetickej práce ešte len začínate alebo s nimi už máte viac skúseností, Christene Day vás zrozumiteľne zoznámi s jednotlivými krokmi a potom vám pomôže prejsť svetelnými zasväteniami na telesnej, emočnej i duchovnej úrovni.

Plejádske svetelné zasvätenia sú jedinou knihou, ktorá v sebe nesie frekvencie týchto zasvätení. Ich pôsobenie vám umožní duchovne sa prebudiť a znovu sa spojiť so svojim skutočným Ja. Súčasťou knihy sú meditácie a cvičenia, ktoré nadväzujú na jednotlivé kapitoly az webových stránok autorky môžete zadarmo získať sprievodné originálne CD s transformujúcimi a liečivými zvukmi v jazyku Plejáďanov.
V 31 rokoch ochorela Christine Day systémovým lupusom a mala pred sebou len krátky čas života. Čoskoro nato s pomocou Plejáďanov prežila hlboké duchovné prebudenie, vďaka ktorého energiu sa následne úplne uzdravila. Odvtedy sprostredkováva Plejádske zasvätenie ľuďom po celom svete počas svojich verejných energetických vysielaní Svetla a trojdňových plejádskych seminárov.
Christine je zakladateľkou jedinečnej liečebnej metódy BRILIANTOVEJ FREKVENCIE, ktorú prostredníctvom channelingu prijala pred viac ako dvadsiatimi rokmi, spoločne s originálnou technikou multidimenzionálnej práce s telom Amanae. Najnovším výsledkom jej spolupráce s Plejáďanmi je výnimočná séria kurzov cez internet, ktoré ponúka na svojich webových stránkach.