Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Krištáľom - Lev

NOVINKA
Výrobca: Hop Hare
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5056422992015
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Krištáľom - Lev

Stelesňuje silu a pokoj 

Uvoľnite majestátnosť prírody: Hop Hare Lev je drahokamový roll-on s esenciálnymi olejmi, ktorý zachytáva esenciu kráľa džungle – silný a zároveň sebavedomý. Táto zmes, obohatená o harmonizujúcu energiu Krištáľa, je navrhnutá tak, aby uvoľnila energiu v jej najčistejšej forme a priniesla rovnováhu do vašej ríše. 

Leví krištáľ: Krištáľ

Každý roll-on obsahuje kameň z krištáľa, ktorý je známy svojou schopnosťou čistiť auru a zlepšovať tok energie. Čistota a sila krištáľu je podobná srdcu leva – odolné a vyvážené. 

Objímajte leva

Pomažte ráno, aby ste inšpirovali deň vodcovstva a dôvery. Použite ho počas meditácie na prehĺbenie spojenia s vašou vnútornou silou. Aplikujte ju ako osobnú vôňu, aby ste si prirodzene získali rešpekt a obdiv. Podeľte sa oň s niekým, kto stelesňuje ducha „leva“ alebo o to túži. 

Dovoľte Levovi od Hop Hare, aby bol rev, ktorý sa bude ozývať vaším dňom s Kremeňom, ktorý vám pomôže dosiahnuť sebavedomú rovnováhu a majestátne držanie tela.

Ingrediencie na prebudenie vášho kráľovského ducha

Kokosový MCT olej: Elixír je založený na výhodách kokosového MCT oleja, vybraného pre jeho ľahké a hydratačné vlastnosti, ktoré umožňujú kráľovské pomazanie vzácnych olejov na vašej pokožke. 

Esenciálny olej pačuli: Hlboké pižmové tóny esenciálneho oleja pačuli vytvárajú bohatý koberec vôní a so svojimi uzemňujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami položia základ pre vaše aromatické kráľovstvo. 

Esenciálny olej Ylang: Luxusná a kvetinová aróma esenciálneho oleja Ylang ovláda vaše zmysly a napĺňa vaše zmysly svojou sladkou, exotickou vôňou, ktorá prináša pocit hlbokej spokojnosti a radosti. 

Jazmínový esenciálny olej: Opojná vôňa jazmínového esenciálneho oleja kvitne v tejto kráľovskej zmesi, ktorá symbolizuje čistotu a pôvab a dodáva vašej prítomnosti pokojnú, no silnú esenciu.