Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Ruženínom - Milenci

NOVINKA
Výrobca: Hop Hare
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5056422991964
Dostupnosť: skladom
18.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov s Ruženínom - Milenci

Každý roll-on obsahuje drahokam ruženín, maják lásky. Je oslavovaný pre svoju schopnosť inšpirovať a udržiavať lásku. Podporuje emocionálne uzdravenie, zmierňuje stres a pomáha realizovať lásku vo všetkých jej nespočetných podobách. Jemne rozotrite roll on po srdci, zápästí alebo krku. Pocíťte jemné pohladenie ružového kremeňa na vašej pokožke. Nadýchnite sa láskyplných vôní a predstavte si, po čom túži vaše srdce.

Vydajte sa sebavedomo, zahalení do aury lásky. Dovoľte Hop Hare byť vašim voňavým spoločníkom vo valčíku lásky a nech vás každé použitie privedie bližšie k láske, po ktorej túžite a ktorú si zaslúžite.

ZLOŽENIE:

Kokosový MCT olej: Naša odysea začína hodvábnym pohladením kokosového MCT oleja, ktorý tvorí bezchybný základ pre esenciálne oleje, ktoré jemne vyživujú vašu pokožku, dodávajú jej výživu a jemný jas.

Šalvia muškátová: Náznak šalvie muškátovej dodáva zmesi svieži, upokojujúci buket a vytvára atmosféru harmónie a emocionálnej čistoty.

Levanduľa: Výživné objatie levandule podmaní zmysly, upokojí myseľ a evokuje vízie idylických polí, na ktorých sa krížia cesty zaľúbencov.

Santalové drevo: Hlboký, krémový tón santalového dreva poskytuje uzemňujúcu esenciu, ktorá zvyšuje vašu prirodzenú príťažlivosť a hĺbku vašich medziľudských vzťahov.

Ylang Ylang: Svieža, omamná vôňa Ylang Ylang slúži ako prírodný nápoj lásky, prebúdza vášne a radosti z intimity.

Ruža: V srdci Milencov je kvet ruže, symbol večnej náklonnosti, ktorá vyžaruje svoju opulentnú a povznášajúcu vôňu, aby vás previedla cestami romantiky.