Spellcasting Oracle Cards, Flavia Kate Peters , Barbara Meiklejohn-Free

48 kariet a brožúra

Jazyk:
angličtina
Výrobca: Hay House
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9781788170772
Dostupnosť: skladom
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Spellcasting Oracle Cards

Znovu sa spojte so svojimi prirodzenými magickými schopnosťami s týmto pozitívnym čarodejníckym balíčkom, ktorý vám pomôže prejaviť vaše túžby.

Priali ste si niekedy, aby ste mohli použiť kúzlo, ktoré by vám pomohlo prekonať ťažké chvíle alebo dosiahnuť cieľ?

Spellcasting Oracle Cards sú pre každého, kto chce preskúmať ríše prírodnej mágie a zlepšiť svoje schopnosti. Bol navrhnutý tak, aby spájal kúzlo a fungovanie starých ciest s veľmi aktuálnymi problémami našej modernej spoločnosti. Či už prináša čokoľvek, vrátane ochrany, skutočnej lásky, hojnosti alebo novej kariéry, každá karta poskytuje múdrosť, radu a ľahko nasledovateľné kúzlo, ktoré môže čitateľ bezpečne vykonať, aby vyvolal požadovaný výsledok.

Každé kúzlo obsahuje magické prísady, ako je konkrétna bylina alebo kryštál, a pokyny, ako kúzlo vykonať. Samotné kúzlo bude vo forme rýmu, ktorý pridá ďalší prvok obradu. Sprievodca vysvetľuje, ako pracovať so špecifickým magickým načasovaním a fázami mesiaca, a dáva pokyny na zlepšenie práce s kúzlami, čím sa zabezpečí, že energie sú pri tom najsilnejšie.

Vďaka spolupráci s mystickými silami a cyklami prírody, v spojení so starodávnou múdrosťou a rituálmi, sú  bezpečnou a jednoduchou vešteckou metódou, ktorá otvára magickým praktizujúcim (či už novým alebo skúseným) ich plný potenciál kúziel a poskytuje im silu vytvárať a prejavovať to, po čom vo svojom živote túžia.