Thovt - Transformační klíč, Kerstin Simoné

Jazyk:
čeština
Počet strán:
220
Formát:
147 x 208 x 20
Výrobca: ANCH BOOKS
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 9783945803301
Dostupnosť: skladom
14.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Thovt - Transformační klíč

Táto kniha je skutočnou symfóniou vzostupu. Ešte nikdy sa Thovt neobracal na ľudstvo s takou naliehavosťou.

Aktivovať transformačný kľúč vo vlastnom srdci znamená pre väčšinu ľudí úplnú zmenu pohľadu a postoja k životu. V okamihu, keď otvoríme svoje zmysly a svoje srdcia pre túto nádhernú planétu, na ktorej sme hostí, nastane obrat, a uvedomíme si spojitosť so všetkým živým. V tej chvíli sme schopní precitnúť do stavu MY a začať konať nie ako oddelené subjekty, ale ako Jednota v srdciach spojených indivíduí. Tento moment samovoľne spúšťa proces regenerácie, aj toho, čo nazývame vzostup.

Stav MY je súhra a interakcia nás všetkých vo veľkom pláne s názvom Projekt ľudstvo. Thovt a boh Slnka Ra hovorí o tom, ako môžeme natrvalo vniesť do každého okamihu nášho každodenného života lásku, slobodu a mier. S vyliečeným a otvoreným srdcom sa celkom ľahko a samé rozpustia všetky blokády
a vonkajšie problémy brzdiace naše tvorivé sily. Vďaka tomu v sebe oživíme a aktivujeme transformačný kľúč; odpútame sa od temnej formy vedomia, ktorá po tisícročia s naším súhlasom a za našej spolupráce zväzovala naše bytie, živila sa a živí sa z našich strachov.

Čas sa kráti. Ak chceme so Zemou vstúpiť spoločne do novej éry a úspešne zavŕšiť Projekt ľudstvo, je nevyhnutné konať TERAZ.