Probuďte své božství - Jak obyčejní lidé dělají neobyčejné věci, Joe Dispenza

Formát:
145 x 205 x 40 mm
Počet strán:
508
Výrobca: ANCH BOOKS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 095158
EAN: 9783945803271
Dostupnosť: skladom
19.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Probuďte své božství - Jak obyčejní lidé dělají neobyčejné věci

Čo to znamená, prebudiť svoje božstvo? Čo keby ste sa dokázali naladiť na frekvencie mimo hranice hmotného sveta? Zmeniť chemické procesy v mozgu a sprístupniť si transcendentálne úrovne vedomia? Vytvoriť si novú budúcnosť a transformovať svoju biologickú podstatu tak, aby ste sa úplne uzdravili? To všetko ponúka Dr. Joe Dispenza v tejto (r)evolučnej knihe: jej jadrom je poznanie a súbor nástrojov, ktoré umožní dosiahnuť bežným ľuďom mimoriadnych stavov bytia.

Dr. Joe Dispenza autor bestsellerov You Are the Placebo (=Vy ste placebo) a Breaking the Habit of Being Yourself (=Zbavte sa zvyku byť sami sebou) v knihe zrozumiteľne formuluje poznatky z posledných výskumov z oblasti neurovied, epigenetiky a kvantovej fyziky, a venuje sa aj ďalším témam: Ako sa oslobodiť od minulosti vyladením svojho tela na novú myseľ?
Ako zmeniť svoje frekvencie a vytvoriť si realitu prítomného okamihu a neobmedzených možností? Tajná veda o báječných schopnostiach šišinky: náš portál do mystických svetov! Ako rozšíriť svoje vedomie za hranice obmedzeného, ​​predvídateľného hmotného sveta? Ako vstúpiť do kvantového poľa nekonečných možností?

Autor ponúka ucelený program so širokou skalou účinných nástrojov, metód a cvičení, ktoré vám umožnia vykročiť z fyzickej reality do jemnohmotného sveta lásky. Týmto totiž skutočne sme, píše, a túto budúcnosť tvoríme v nej sa každý človek stáva božskou bytosťou.