Proč jsme si vybrali život na Zemi?, Bradford Michael Edward

Jazyk:
česky
Formát:
Brož., 130 x 200
Počet strán:
240
Výrobca: Eugenika
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0366125
EAN: 9788081006487
Dostupnosť: skladom
15.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Proč jsme si vybrali život na Zemi?

Život na Zemi poskytuje jedinečné dobrodružstvá a skúsenosti. Ako duše sme predurčení učiť sa a  rásť. Sme zvedaví, neustále experimentujeme a sami seba vyzývame na nové skúšky. Každá duša je pritom jedinečná a učí sa svojím vlastným spôsobom. 
Zem je iba jedným z mnohých miest vo vesmíre, kde sa dá niečo naučiť a zažiť. Ľudia, ktorí sa  rozhodli prísť na Zem, sa chcú naučiť to, čo sa dá len tu. Len my sami si určujeme, či už vedome, alebo podvedome, že si prejdeme všetkým tým, čo na Zemi prežijeme. Nikto nie je obeť – každý z nás je neskutočne mocný majster a všetci sme zodpovední za všetko, čo si vedome alebo podvedome myslíme, čo cítime, čo si priťahujeme, vytvárame či zažívame.
Pri čítaní tejto knihy sa napojíte na svoje vnútorné poznanie a získate príležitosť, aby ste si zvýšili vibrácie. Tým významne urýchlite rast svojej duše a privoláte si do života viac ľahkosti, slobody, lásky, radosti, zdravia a úspechu. Nájdete tu informácie, vďaka ktorým sa budete lepšie orientovať v problémoch, s ktorými sa pravdepodobne počas svojho života tu na Zemi stretnete.
Keď budete mať mapu, ktorú získate a naučíte sa používať práve v tomto texte, porozumiete lepšie sami sebe, svojim myšlienkam a pocitom. Súčasne s tým lepšie pochopíte všetky prekážky, výzvy a dôvody, prečo ich musíte podstúpiť a zvládnuť. Vďaka tomu potom tiež pochopíte, ako sa s tým všetkým ľahšie, rýchlejšie a citlivejšie vysporiadať.