Vykurovacie Zväzky - Biela Šalvia a Sladká Tráva, 10cm

Výrobca: AW
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
9.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vykurovacie Zväzky - Biela Šalvia a Sladká Tráva

Vykurovacie Bylinné Zväzky, taktiež nazývané vydymovadlá alebo vykurovadlá sa používajú už po stáročia. Americký Indiáni ich používali pri obradoch na očistenie domov, pri zaháňaní rôznych chorôb a zlých duchov.

V dnešnej dobe sa vydymovadlá používajú najmä pre svoje očistné a dezinfekčné účinky. Taktiež pri meditáciách a pri modlitbách. Očisťujú priestory, predmety ale aj auru od negatívnych energií.

Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie. Používa sa ako kadidlo na energetické čistenie a ako súčasť rituálov. Jej dym s výraznou, korenistou vôňou šíri pokoj a liečenie – je výborným sprievodcom počas modlitieb a vďakyvzdaní.

Sladká tráva rastie na pláňach USA a Kanady.
Jej pálenie sprevádza snáď všetky ceremónie a obrady prérijních indiánov. Indiáni veria, že dym privoláva dobré a ochranné duchmi. Dym sladkej trávy očisťuje nielen obydlie, ale aj ľudí či predmety. Indiáni ju považujú za mocný obranný prostriedok proti zlým duchom. Často sa pri indiánskej saune pokladá na rozpálené kamene na účel privolanie dobrej atmosféry (duchov).