Theta léčení - Metoda energetické samoléčby, Stibal Vianna

NÁŠ TIP
Jazyk:
česky
Formát:
Brož., 160 x 235
Počet strán:
344
Výrobca: Eugenika
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 0197522
EAN: 9788081003295
Dostupnosť: skladom
18.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Theta liečenie je samoliečebná metóda, na ktorú vám postačí táto kniha – nemusíte chodiť k žiadnemu liečiteľovi. Je to veľmi účinná technika. Autorka sa s jej pomocou sama vyliečila z rakoviny a neskôr bola svedkom mnohých doslova zázračných uzdravení svojich klientov. Jej podrobná a dôkladná kniha vás oboznámi s celkovou filozofiou liečenia a zdravia.
Dozviete sa, čo je to stav theta, a naučíte sa, ako sa doň dostať a napojiť sa na univerzálnu liečivú, tvorivú božskú energiu. Inšpirujúce príklady zo života Vianny Stibal, jej priateľov, príbuzných a klientov vám ukážu, ako začať vnímať energiu, rozvíjať intuíciu a pestovať si vieru. Živé spojenie so Stvoriteľom je totiž ten najúčinnejší prostriedok, ktorý vám nielenže pomôže vyliečiť sa, ale aj prežívať život naplno a šťastne.
Stav theta sám o sebe nie je objavom autorky. Ľudská myseľ pozná päť druhov mozgových vĺn: alfa, beta, gama, delta a theta. Stav theta je veľmi hlboký stav uvoľnenia, ktorý sa používa napríklad pri hypnóze, ale dá sa dosiahnuť aj pri meditácii. Vianna sa však, na rozdiel od tých, ktorí využívajú hypnózu, zameriava na dosiahnutie a udržanie si stavu theta v bdelom stave, pri vedomí.

Pre proces uzdravenia a vôbec akejkoľvek zmeny k lepšiemu je kľúčové pochopiť a podľa možnosti zmeniť svoje presvedčenia, teda to, čomu veríme a čo si o určitých veciach myslíme. Základom metódy theta liečenia je teda práca so svojimi presvedčeniami. Za tým účelom sa v knihe dôkladne zoznámite s rôznymi úrovňami svojho vedomia i podvedomia, s rôznymi vzormi myslenia, ako aj s konkrétnymi príkladmi všelijakých názorov či presvedčení. My ľudia si nevedome, pod vplyvom určitých zážitkov alebo autorít vytvárame rôzne programy, podľa ktorých potom celé roky (často celý život) fungujeme. Ak sa naučíme tieto programy vnímať, chápať a pretvárať, získame novú slobodu a okrem iného sa dokážeme aj vyliečiť – nielen z chorôb, ale vôbec z akýchkoľvek ťažkostí alebo problémov, ktoré nás obmedzujú a trápia.